Bukiet ślubny z broszek nie jest konkurencją dla bukietu z kwiatów żywych – to zupełnie coś innego ! Te bukiety są raczej alternatywą dla kobiet pragnących czegoś niebanalnego i unikatowego. Wykonuje pojedyncze egzemplarze bukietów na indywidualne zamówienie klientek. Każdy taki bukiet jest wyjątkowy i niepowtarzalny tak jak każda Panna Młoda. 

Bukiet z broszek to nie tylko ozdoba, która zostanie użyta jeden raz a następnie wyrzucona. Taki bukiet ślubny to piękna i trwała pamiątka tego wyjątkowego dnia. Pamiątka która już zawsze będzie przypominała Ci o tych pięknych chwilach. Ten bukiet ślubny możesz też przekazać swojej siostrze, córce lub może być w waszej rodzinie przekazywany z pokolenia na pokolenie.

bukiet ślubny

W przeciwieństwie do kwiatów, Twój bukiet ślubny z broszek nigdy nie zwiędnie latem, nie zmarznie zimą, nie wyrzucisz go następnego dnia po ceremonii. Jest również doskonałym zamiennikiem dla Panny Młodej czy Pana Młodego, którzy mają alergiczną reakcję na kwiaty. Bukiet z frezji, bukiet z peoni itp jest piękny ale też strasznie delikatny, nietrwały a na sesji ślubnej nie ma już po nim śladu. Dodatkowo w pobliskiej kwiaciarni nie zawsze pracują osoby które potrafią wykonać Twój wymarzony bukiet ślubny.

Bukiet ślubny z broszek powstaje dla kobiety która nie chce na swoim ślubie standardowej sukni bezy i bukietu z białych kwiatów. Kobiety nowoczesnej i praktycznej ale też kochającej piękne rzeczy i romantycznej. I choć taki bukiet ślubny ma mnóstwo zalet z praktycznego punktu widzenia największą jego zaletą jest to, że są po prostu piękny. Bukiet z broszek daje nam nieskończone możliwości jeżeli chodzi o kolorystykę i rodzaj użytych materiałów. Możesz aktywnie uczestniczyć w jego tworzeniu decydując o tym jaki będzie efekt końcowy. Jeśli masz pomysł na bukiet ślubny – eklektyczny, retro, punkowy, rockowy, słodki, w stylu cartoon, vintage, bo lista jest nieskończona… albo po prostu piękny, wyrafinowany i błyszczący, z przyjemnością wykonam go specjalnie dla Ciebie.

Wszystkie bukiety ślubne z broszek są projektowane i wykonywane ręcznie w Polsce ale mogą być dostarczane na cały świat.

Bukiety tego typu sa wykonywane na całym świecie od wieli, wielu lat. Ich zwolenniczki moga wybierać pośredów niezliczonych kolorów, stylu, fasony. Mam kilka ulubionych projektantek których adres prezentuje poniżej. Przybliżą Wam świat tych bajecznych bukietów.  Oto adresy stron:

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer +48 500 225 232, lub napisz bukietyzbroszek@gmail.com.

 

Oto kilka propozycji z internetu Uwielbiam tą różnorodność Każdy jest taki indywidualny 🙂

 

 

 

1 comment on “Bukiet ślubny z biżuterii Dlaczego warto ?”

  1. Te bukiety są fantastyczne. Kwiaty potrafią się uszkodzić jeszcze przed ślubem. Pieniądze wyrzucone po kilku godzinach. Taki bukiet jest wieczny !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *