1. Ile kosztują nietypowe biżubukiety – bukiety ślubne z broszek ?

– Cena bukietu z szytych kwiatów i broszek zaczyna się od 450  zł. Cena bukietu z samych broszek i biżuterii to koszt od 490 zł. Ceny zawierają już koszt butonierki dla Pana Młodego. Wiecej informacji na temat cen TUTAJ

2. Od czego zależy cena bukietu ?

– Cena zależy od jakości i ilości użytych materiałów. Broszka tej samej wielkości może kosztować 5 zł lub 35 zł. Często jest tak, że mniejsze broszki potrafią być droższe od większych. Bukiety z kwiatów szytych recznie sa bardzo pracochłonne a tym samym czasochłonne.

3. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze i zamawianiu bukietu ślubnego z broszek ?

– Po pierwsze nie zamawiać zdjęcia. Należy patrzeć na bukiety pod kątem jak będą wyglądały do sukni ślubnej, do całej stylizacji. Bukiet ma być dopełnieniem całości a nie przypadkową ozdobą.

Najważniejsze aby Twój bukiet był taki jak sobie wymarzyłaś. Aby osoba, która ma go wykonać potrafiła pomóc przy wyborze i dopasować go idealnie do Ciebie… do Twojej urody i sukni. Tylko wtedy będziesz się z nim wyjątkowo czuła i wyjątkowo wyglądała.

4. Z jakim wyprzedzeniem czasowym powinnam zamówić bukiet ?

– Najczęściej wykonanie bukietu zajmuje około miesiąca. Najwięcej czasu zajmuje uzgodnienie jaki bukiet ma być a później ewentualne poprawki. Jednak zamówienia nalezy składać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem w zależności od pory roku.

5. Jak wygląda procedura zamawiania i tworzenia bukietu ?

– Klientki wysyłaja do nas maila z data ślubu, najlepiej ze zdjęciem sukni, butów, biżuterii a często też siebie samej w sukni. To bardzo ułatwia prace. Decydujemy o kolorach, wielkości, sposobie wykończenia. Duuużo rozmawiamy telefonicznie. Następnie kompletujemy materiały i składamy bukiet próbnie. Wysyłamy zdjęcia na e-mail, klientka ogląda i decyduje czy chciałaby coś zmienić. Najczęściej zmiany dotyczą sposobu wykończenia bukietu. Po akceptacji składamy bukiet już „na dobre”, ponownie wysyłamy zdjęcia na e-mail. Klientka akceptuje i wysyłamy paczkę.

6. Czy bukiet wysyłany w paczce nie ulegnie uszkodzeniu ?

– Nie. Bukiety są niezwykle starannie pakowane. Poza tym sa wysyłane paczką „na warunkach szczególnych „.

7. Czym różni się bukiet dostępny od bukietu na zamówienie ?

– Bukiet dostępny to taki bukiet który jest wykonany i może być wysłany już następnego dnia. Zdjęcia bukietów na zamówienie to takie bukiety które były przez nas wykonane ale są już sprzedane. Możemy wykonać dla Ciebie podobny.