Detale są dla mnie bardzo ważne. Przykładam ogromną uwagę do estetyki wykończenia bukietu – uważam, że to, co pod spodem, jest równie ważne jak cały bukiet. Wręcz dopełnia i podkreśla styl bukietu. W bukiecie na Twój ślub nie ma miejsca na tanie materiały bądź niestaranne wykończenia. To niedopuszczalne ! Zapoznaj się z rodzajami kryz i rączek oferowanych przeze mnie, lub stwórz własną !

Dowolne z poniższych wykończeń może znaleźć się w Twoim bukiecie wykonywanym na indywidualne zamówienie Jeśli spodobała Ci się któraś z gotowych prac dostępnych na mojej stronie, także mogę specjalnie dla Ciebie zmienić jej detale !

Wykończenie rączki bukietu koronką. Sprawdza się w bukietach vintage, pasuje do lekkich koronkowych sukienek. Kolorystyka dowolna.

Kryza z piór. Najbardziej ekstrawaganckie wykonczenie bukietu wedlug mnie to pióra. Białe pióra cudownie komponuja sie z krysztalowymi broszkami dajac efekt glamour. Czarne zarezerwowane sa dla odwaznych Panien Młodych. Pióra choc ekstrawaganckie sa jednoczesnie bardzoj efektowne.

Kryza z różyczek