Bukiet Eliza Ślub boho. Czy pasuje na temat przewodni wesela ? Jak najbardziej ! Według przewodnika ślubnego Vouge, jest to jeden z najpopularniejszych trendów w modzie ślubnej. Ślub Boho jest świetnym pomysłem na odzwierciedlenie swojej osobowości, zwłaszcza dla artystycznych dusz.

”Boho” to nurt artystyczny wywodzący się od bohemy (fr. „cyganeria”). Od ponad dziesięciu lat inspiruje projektantów swoją feerią barw, luzem, sympatyczną prostotą, romantycznością i zwiewnością. Jest mieszanką tego co pozwala osiągnąć naturalność, dzięki czerpaniu z różnych stylów, przy czym nie jest jarmarczny. Kojarzy się ze środowiskiem hipisowskim, które na zawsze zmieniło oblicze świata mody.

Marzysz o romantycznym ślubie w stylu boho, vintage ? Wybrałaś suknie z delikatnej tkaniny, pięknej koronki o luźnym kroju ? Eliza to bukiet ślubny właśnie dla Ciebie ! Od czasu kiedy wykonałam pierwszy tego typu bukiet ślubny stale powiększa się grono jego zwolenniczek.  Dzięki połączeniu wszystkich odcieni srebra i złota jest niezwykle uniwersalny Pięknie komponuje się z sukniami z dodatkiem koronki, zwiewnymi , lekkimi fasonami. 

Pasuje do każdego typu urody Skomponowany jest najczęściej z drobnej biżuterii dzięki czemu efekt jest niezwykły – „koronkowy” Bukiet Eliza to jeden z najczęściej wykonywanych bukietów w mojej pracowni. Nie sposób policzyć ile bukietów tego typu już stworzyłam Oto kilka jego odsłon…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *